Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Prostějov - Držovice, Konečná, 3546 m2

Konečná, Prostějov, Držovice

98 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena k jednání + provize RK)

Doporučené firmy v Prostějově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ivo Snídal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k pozemku

Pronájem provozní plochy, 3546 m2, Prostějov

Exkluzivně nabízíme k pronájmu soubor pozemků o celkové výměře 3.546 m2 v katastrálním území Držovice na Moravě. Pozemek se nachází vedle obchodní zóny a nachází se cca jen 400 m od sjezdu z dálnice D1 do Prostějova. Přípojky pro elektřinu, plyn a vodu se nachází na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro využití skladu, lehkou výrobu nebo obchod. Je zde možnost výstavby nemovitosti na kterou je vydáno stavební povolení a lze realizovat její výstavbu za předpokladu participace na realizaci. Pro více dotazů nebo sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry pozemku

Cena
98 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena k jednání + provize RK
Aktualizováno
13. 6. 2022
Adresa
Konečná, Prostějov, Držovice
ID
749787
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
3546 m2
Lokalita objektu
Rušná část obce
Plocha nemovitosti
3546 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Markéta Boťanská

Markéta Boťanská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Prostějově?

Podobné nemovitosti