Prodej chaty, Prostřední Bečva, 45 m2

Prostřední Bečva

1 250 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 957 Kč /za měsíc

(Cena uveden včetně provize RK a veškerých právních služeb. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Doporučené firmy v Prostřední Bečvě

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k domu

Prodej chaty, Prostřední Bečva

Dovolte mi Vám nabídnout chatu k rekonstrukci v Beskydech, v obci Prostřední Bečva. K pozemku nenáleží příjezdová cesta. Studna leží na pozemku souseda. Chatu v prostoru obývacího pokoje napadla dřevomorka, je nutno odstranit po obvodu 1m napadeného obložení. Okolí je klidné a velmi příjemné. Ideální pro lidi, kteří hledají klid a pohodu a rádi by si chatu zrekonstruovali dle svých představ. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry domu

Cena
1 250 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena uveden včetně provize RK a veškerých právních služeb. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
16. 2. 2022
Adresa
Prostřední Bečva
ID
769507
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
45 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Samota
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
31 m2
Podlahová plocha
45 m2
Plocha nemovitosti
2890 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 40 lidí

Prodejce

Jakub Šupolík

Jakub Šupolík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Prostřední Bečvě?

Top nabídky

Podobné nemovitosti