Prodej historického objektu, Český Krumlov - Vnitřní Město, Kájovská, 700 m2

Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Doporučené firmy v Českém Krumlově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Petr – Finanční služby

O mně

Otevřenost, lidský přístup a spolehlivost jsou pro mě prioritou. V branži financí se pohybuji již dvanáctým rokem a mohu vám tak zaručit precizní informovanost, a přehled o veškerých finančních produktech.
Důraz kladu na klientský servis a komunikaci. Lidské potřeby se mění každým rokem ne–li dnem, a proto jsem s klienty v pravidelném kontaktu a v neustálém spojení.
Jsem členem Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ), asociace má vlastní profesionální odborné zázemí, díky kterému dohlíží na moji práci a chrání tak vás – klienty.
Poučení a rady z mé strany Vás nic nestojí a Vaši důvěru velice rád splatím.


Nabízené služby

Povinné ručení a havarijní pojištění, Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření, Osobní a spořící účty, Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění, Hypoteční úvěry, Úrazové pojištění, Hotovostní půjčky, Spoření a pojištění pro děti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Nezávislé poradenství, Investice, Důchodové spoření, Doplňkové penzijní spoření, Nákup a prodej zlata a stříbra, poradenství v nákupu drahých mincí, Aktualizace povinných plateb zejména paušálu a dále auditu na energii a plynu

Společnosti

AFIZ, Allianz pojišťovna, Atlantic Bank, Axa, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Českomoravská stavební spořitelna, Československá obchodní banka, CONSEQ, ČP Invest, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Pojišťovna, Direct pojišťovna, Equa Bank, Expobank, GE Money Bank, Generali Pojišťovna, Hypoteční banka, ING, J&T Banka,Komerční banka, Komerční pojišťovna, Kooperativa, mBank, MetLife, Modrá pyramida stavební spořitelna, OK Group, Penzijní společnost České pojišťovny, Pioneer Investments, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Sberbank CZ, Slavia pojišťovna, Stavební spořitelna ČS, UniCredit Bank, UNIQA pojišťovna, Wüstenrot stavební spořitelna

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej unikátního historického domu s provozem penzionu a restaurace na hlavní turistické trase v historickém centru Českého Krumlova, ulice Kájovská.

Nemovitost s ojedinělou atmosférou se nachází na velmi turisticky frekventovaném místě. Je zde zavedená restaurace se salónkem, celoročně oblíbená terasa do ulice a penzion Marie pro ubytování hostů s vysokým hodnocením kvality služeb.

V přízemí se nachází restaurace s moderním barem, salónek a plně vybavená kuchyně splňující povinné standardy a technické zázemí pro personál.

V 1. patře a v podkroví jsou stylové pokoje pro hosty, recepce pro penzion, prádelna a vstup na malebný dvorek ve vnitrobloku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. V zadní části domu je možnost dostavět podkroví a navýšit kapacitu pokojů.

Plocha pozemku činí 291 m2.

Celoročně využívaná terasa s krásným pohledem na menší náměstí „Na Louži“. Objekt je částečně podsklepený, hlavní rekonstrukce probíhala v letech 1994-1998. Vybavení kuchyně a penzionu se průběžně obnovuje a modernizuje.

Český Krumlov je jako významné město na seznamu UNESCO, vyhledávané návštěvníky, jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Více informací o nemovitosti a ceně u makléře zakázky. Doporučujeme prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
18. 8. 2021
Adresa
Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město
ID
0729
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
700 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
291 m2
Plocha nemovitosti
291 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Dlážděná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALDOMUS s.r.o.

Radniční 133/1, České Budějovice

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Mgr. Petra Wölflová

Mgr. Petra Wölflová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Českém Krumlově?

Podobné nemovitosti