Prodej historického objektu, Český Krumlov - Vnitřní Město, Kájovská, 700 m2

Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Doporučené firmy v Českém Krumlově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Petr – Finanční služby

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Řemeslné práce

Informace k nemovitosti

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej unikátního historického domu s provozem penzionu a restaurace na hlavní turistické trase v historickém centru Českého Krumlova, ulice Kájovská.

Nemovitost s ojedinělou atmosférou se nachází na velmi turisticky frekventovaném místě. Je zde zavedená restaurace se salónkem, celoročně oblíbená terasa do ulice a penzion Marie pro ubytování hostů s vysokým hodnocením kvality služeb.

V přízemí se nachází restaurace s moderním barem, salónek a plně vybavená kuchyně splňující povinné standardy a technické zázemí pro personál.

V 1. patře a v podkroví jsou stylové pokoje pro hosty, recepce pro penzion, prádelna a vstup na malebný dvorek ve vnitrobloku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. V zadní části domu je možnost dostavět podkroví a navýšit kapacitu pokojů.

Plocha pozemku činí 291 m2.

Celoročně využívaná terasa s krásným pohledem na menší náměstí „Na Louži“. Objekt je částečně podsklepený, hlavní rekonstrukce probíhala v letech 1994-1998. Vybavení kuchyně a penzionu se průběžně obnovuje a modernizuje.

Český Krumlov je jako významné město na seznamu UNESCO, vyhledávané návštěvníky, jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Více informací o nemovitosti a ceně u makléře zakázky. Doporučujeme prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
18. 8. 2021
Adresa
Kájovská, Český Krumlov, Vnitřní Město
ID
0729
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
700 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
291 m2
Plocha nemovitosti
291 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Dlážděná
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALDOMUS s.r.o.

Radniční 133/1, České Budějovice

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Mgr. Petra Wölflová

Mgr. Petra Wölflová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Českém Krumlově?

Podobné nemovitosti