Pronájem skladu, Rudná, 200 m2

Rudná

6 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cca 6,- Kč / paleta / den)

Doporučené firmy v Rudné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Filip Soukup, DiS.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Pronájem moderního skladu i s logistickými službami, Rudná (D5) Praha západ

Počet paletových míst: 30 až 200 paletových lokací
Cena nájmu: cca 6 Kč/paleta/den (dle výšky,váhy a rozměru palety)

Nabízíme k moderní přízemní skladové prostory s regálovými zakladači pro europalety, možno kompletní servis, příjem, výdej, balení, clo aj. Prostory se nachází nedaleko Exitu dálnice D5 Rudná, v těsné blízkosti hranic Hlavního města Praha.

Skladování v moderním terminálu v Rudné u Prahy včetně celního skladu, sklad temperovaný, protiprašná úprava podlah, ostraha, 8 x hydraulických ramp; 2x rampa pevná s možností nájezdu přímo do skladu, kompletní balící a etiketovací technika (balička palet, páskovačky, etiketovačky, tiskárny na čárové kódy, označování textilu atd.), skladový software, který je variabilní dle požadavků zákazníka, on-line komunikace se zákazníkem, včetně zasílání dat o uskladnění i vyskladnění, volné kancelářské prostory pro případný požadavek zákazníka na dislokované pracoviště, manipulační technika sklad je zaregálovaný, část volné plochy a i plochy pro konsolidaci.
Nabídka dopravních a rozvozových služeb.

Alternativou sklad poblíž AirPort Ruzyně.ARCHA průmyslová kancelář ( Praha - Beroun )
Tel: 608 827 778
E-mail: archa.sklady@seznam.cz
www.archacs.cz

Parametry nemovitosti

Cena
6 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cca 6,- Kč / paleta / den
Aktualizováno
1. 9. 2021
Adresa
Rudná
ID
1985/2392
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Pavel ČERNÝ

Pavel ČERNÝ

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Rudné?

Podobné nemovitosti