Prodej chaty, 73 m2

Březina

3 745 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 469 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Doporučené firmy

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FINANCERO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Čistírny a prádelny

Stěhovací služby

Instalatér a topenář

Informace k domu

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji dvojchatu s pozemkem nedaleko řeky Svratky u obce Březina na Tišnovsku. Nemovitost tvoří dvě chaty o dvou evidenčních číslech, uzpůsobené k trvalému bydlení. Pravá z obou nemovitostí je kompletně zrekonstruovaná a zateplená, levá na případnou opravu čeká. Chaty, původně vystaveny na přelomu 60. a 70. let, jsou k sobě připojeny společnou stěnou a je možné je propojit a vytvořit z nich funkční celek. Vybavení: studniční vrt (pitná voda), kopaná studna (užitková voda), elektřina (i motorová), 2 septiky. Majitelé si vyhrazují právo výběru kupujícího podle jimi zvolených kritérií, v případě více zájemců je možná i elektronická aukce. S ohledem na skutečnost, že zatím nebyl vyhotoven průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme dle zákona třídu G.

Parametry domu

Cena
3 745 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 11. 2021
Adresa
Březina
ID
0000162433
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
75 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
73 m2
Plocha nemovitosti
1543 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

AAA Byty.cz a.s. - Mgr. Jiří Hrdina

V Zahradách 798, Veverská Bítýška

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Mgr. Jiří Hrdina

Mgr. Jiří Hrdina

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat?

Podobné nemovitosti