Prodej chaty, Sušice, 30 m2

Sušice

2 680 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 772 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Sušici

Podlahy

Stěhovací služby

Rekonstrukce

Střechy

Malíři

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízíme na prodej částečně podsklepenou dřevěnou chatu (1+1; zastavěná plocha: 32 m2) se zahradou 1.007 m2, stojící ve velmi oblíbené a zároveň i klidné ul. Pod Stráží v okrajové části města Sušice, přímo u řeky Otavy (přístup k řece přímo ze svažitého pozemku).
Ihned k dispozici! Nutno vidět!
Podle platného ÚP města Sušice, je pozemek určený k výstavbě rodinné rekreace (RI) s č.ev. (1 nadzemní podlaží a podkroví; lze bydlet trvale – lze nahlásit trvalé bydliště). Na pozemku není územním plánem daná prostorová regulace zastavitelnosti (např.: procentuální zastavění či maximální zastavěná plocha), tudíž lze postavit i větší dům.
Popis: část. podsklepeno: sklep; přízemí: otevřený obytný prostor s kamny, kuch. koutem, spacím koutem a splachovacím WC.
Vedlejší stavby: dřevěná zahradní garáž/kolna s dílnou na nářadí, pařník...
Pozemek celkem: 1.039 m2;
Zastavěná plocha a nádvoří: 32 m2;
Horní rovinatá zahrada: 613 m2; Udržovaná a užívaná, oplocená, rovinatá, pěstěná zahrada se záhony, kompostem, ovocnými stromy a keři.
Svažitý pozemek k řece: 394 m2; Udržovaný, velmi svažitý pozemek s kamennými schody až k řece Otavě (dotažena el. v zemi a čerpadlo na zdroj užitkové vody).
Vytápění: kamna/sporák na T.P.;
El: 220/380 V;
Odpad: neřešeno;
Voda: užitková voda přes čerpadlo z řeky; možno vyhloubit vl. vrtanou studnu.
Přístup po udržované asfaltové obecní cestě.
Především exkluzivní, žádaná, velmi klidná lokalita a umístnění přímo u řeky Otavy (nehrozí záplava – chata je cca 25 m nad úrovní vody) na okraji města Sušice a možnost výstavby klasického rodinné domu (lze zastavět i více jak 75 m2), zaujme nejenom zájemce o rekreaci v podhůří Šumavy s dobrým dojezdem na centrální Šumavu, ale i jako stavební pozemek k trvalému bydlení!

Parametry domu

Cena
2 680 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 5. 2022
Adresa
Sušice
ID
R2123
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
30 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
32 m2
Plocha nemovitosti
1039 m2
Plocha zahrady
1007 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Individuální
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj
Sklep
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 34 lidí

Prodejce

Jiří Zuda

Jiří Zuda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Sušici?

Podobné nemovitosti