Prodej obchodního prostoru, Praha - Holešovice, Argentinská, 173 m2

Argentinská, Praha, Holešovice

18 600 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 88 642 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Praze 7

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamil Knotek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme prodej nově připravovaného obchodního prostoru umístěného v novostavbě bytového domu projektu VIVUS Argentinská, který se nachází na rohu ulic Argentinská a U Průhonu. V současnosti je prostor připravován na provoz kavárny s předzahrádkou, ale lze ho využít i jiným způsobem. Součástí prodeje je také skladovací prostor o velikosti 20 m2 a dále veškeré vybavení v nadstandardním provedení a designový nábytek. Vzhledem k umístění se jedná o velice zajímavou lokalitu se zajištěnou klientelou a výbornou dostupností na metro C. V domě a okolních budovách se nachází velké množství bytů a kanceláří. V těsné blízkosti je dostatek parkovacích míst. V případě prodeje obchodního prostoru bez vybavení je možná sleva. Cena je uvedena bez DPH.
V rámci této nabídky je možné v tomto domě přikoupit byt o dispozici 2+kk (58m2) a jedno kryté parkovací stání.

Parametry nemovitosti

Cena
18 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 8. 2022
Adresa
Argentinská, Praha, Holešovice
ID
113-14-050
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
173 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
46 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Jaroslav Brůna

Jaroslav Brůna

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Praze 7?

Podobné nemovitosti