Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Chomutov, Raisova, 2500 m2

Raisova, Chomutov

25 Kč /za metr čtvereční / měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Chomutově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Karolína Nováková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Deratizační služby

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Pronájem skladovacích ploch 2 500 m2, Raisova Chomutov Nabízíme Vám k pronájmu až 2 500 m2 venkovních skladovacích ploch v uzavřeném areálu v ulici Raisova v Chomutově který je součástí průmyslové zóny. K pronájmu venkovních skladovacích ploch o výměře dle požadavku zákazníka si lze pronajmout také skladovací haly, dále 100 m2 zastřešené plochy a kancelářské prostory včetně sociálního zázemí. V případě zájmu lze halu dovybavit skladovým regálovým systémem pro příčné zakládání palet značky MECALUX. Vzhledem k velikosti manipulačních ploch a vjezdním branám je možnost zásobování kamiónovou dopravou samozřejmostí.. Areál se nachází v docházkové vzdálenosti z centra města. Uvedená cena je bez energií a DPH. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
25 Kč /za metr čtvereční / měsíc
Aktualizováno
10. 12. 2021
Adresa
Raisova, Chomutov
ID
5446
Plocha nemovitosti
2500 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

ORIONIS s.r.o.

Čelakovského 3369/2, Chomutov

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Karel Škrdle

Karel Škrdle

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Chomutově?