Pronájem garáže, Aš, Saská, 17 m2

Saská, Aš

1 400 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Aši

Finance a pojištění

Finance a pojištění

paní Slezáková a Valečková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem garáže v Aši

Nabízíme do pronájmu garáž o celkové ploše 19 m2, která se nachází v Aši v blízkosti Saské ulice. Majitel požaduje nájemné, vratnou kauci ve výši 1400,- korun + provize RK. K dispozici ihned.

Parametry nemovitosti

Cena
1 400 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 12. 2021
Adresa
Saská, Aš
ID
786885
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
17 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Hubert Krejčí

Hubert Krejčí

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Aši?

Podobné nemovitosti