Pronájem garáže, Praha - Karlín, Sokolovská, 12 m2

Sokolovská, Praha 8 - Karlín

1 990 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michael Hrdlička - 4fin

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízím k pronájmu parkovací stání v podzemních garažích v Karlíně v objektu Karolina Plazza. K dispozici ihned, cena včetně poplatků. Vratná kauce za vjezdový ovladač 3.000 kč, vjezd je na dálkové ovládání. Výborná dopravní dostupnost do centra - metro linky B Křižíkova a tramvajová zastávka v dostupnosti několika minut.

Parametry nemovitosti

Cena
1 990 Kč /za měsíc
Aktualizováno
18. 12. 2021
Adresa
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
ID
N02185
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
12 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FINEO BYDLENÍ s.r.o.

Sokolovská 694/102, Praha 8

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Boleslav Beveláqua

Boleslav Beveláqua

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Praze 8?

Podobné nemovitosti