Prodej obchodního prostoru, Dolní Chvatliny - Mančice, 300 m2

Dolní Chvatliny, Mančice

2 864 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 649 Kč /za měsíc

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Doporučené firmy v Dolních Chvatlinách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jiří Staněk

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Rekonstrukce

Informace k nemovitosti

Představujeme Vám k prodeji zajímavou komerční patrovou budovu, zastavěná plocha 165 m2, užitná plocha až 300 m2 s možností ev. přístavby v obci Dolní Chvatliny – Mančice. Budova je po částečné rekonstrukci, nová plastová okna, střešní krytina, proběhla oprava krovů a opraveny byly i štíty. Připravuje se nová fasáda, která je již v ceně. Velikost půdního prostoru se přímo vybízí k úpravě a jejímu využití např. jako kanceláře. Přilehlý pozemek o výměře cca 500 m 2 bude oplocený, celý komplex tak bude oddělený od sousední nemovitosti s uzavřeným nádvořím. Vjezd na pozemek bude z obecní komunikace, povolení ke zřízení vjezdu je k dispozici. Zemní práce na vjezdu byly zahájeny. Do budovy je přivedena chránička na samostatnou přípojku el. energie. Voda a kanalizace je na hranici pozemku. Budova je vhodná pro drobnou řemeslnou či zámečnickou výrobu, ateliér pro sochaře, nebo jako školící centrum či učebna např. pro autoškolu. Vhodné i pro fitness centrum. Parkování na vlastním pozemku. Veškerá občanská vybavenost je v Zásmukách, vzdálených jen 5 km. Do obce jezdí autobusy z Kolína a Zásmuk. Do Zásmuk jezdí Pražská integrovaná doprava od stanice metra Háje, č. 381. Obec Mančice má dobrou dopravní dostupnost, do Kolína pouhých 11 km, do Uhlířských Janovic 13 km, do Kutné Hory 17 km a do centra Prahy autem cca 1 hod. jízdy. S hypotékou Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme.

Parametry nemovitosti

Cena
2 864 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
3. 6. 2022
Adresa
Dolní Chvatliny, Mančice
ID
44494
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
300 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
500 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Silnice, Autobus
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář

Václavské náměstí 806/62, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Aleš Mojžíšek

Aleš Mojžíšek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Dolních Chvatlinách?

Podobné nemovitosti