Prodej pozemku pro bydlení, Černá Voda, 1804 m2

Černá Voda

Cena na vyžádání /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(850 Kč /m2)

Doporučené firmy v Černé Vodě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 1804 m2, Černá Voda

Nabízíme pozemek určeny k výstavbě, v lukrativní oblasti Rychlebských hor. Pozemek bude rozšířen o další část, v rámci úpravy geometrickým plánem, který se připravuje. Na hranici pozemku jsou připraveny inženýrské sítě, elektro, plyn, kanalizace, voda a optický kabel. Tato lokalita je také zajímavá pro své turistické stezky a cyklotrasy. Krásnou přírodu a čistotou ovzduší. Bližší informace u makléře. Prohlídkové termíny po dohodě s makléřem.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
850 Kč /m2
Aktualizováno
15. 9. 2022
Adresa
Černá Voda
ID
799085
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1804 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 13 lidí

Prodejce

Jiří Mališ

Jiří Mališ

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Černé Vodě?

Podobné nemovitosti