Prodej rodinného domu, Besednice, 395 m2

Besednice

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně provize RK)

Doporučené firmy v Besednici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Štěpán Bártl

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Prodej Rodinný dům, 395m2, Besednice

Rodinný dům v obci Besednice, který je tvořen v přízemí komerčním prostorem. Zastavěná plocha domu je 250 m2, užitná plocha je 380m2. V přízemí domu je prodejní prostor se samostatným vstupem a výlohou do ulice. Velmi prostorná a vysoká garáž s vjezdem z ulice. Z Garáže je vstup do všech prostor domu, které jsou odděleny dveřmi. V přízemí je velký prostor. Je zde šatna, kancelář WC, sprcha. Je zde prostor jako chladírenský, včetně venku umístěného chladícího zařízení. V patře kam je vstup po schodišti je v jedné části byt o velikosti 2+1 . Ve druhé části j samostatný byt 3+1. Tyto prostory mají vysokozátěžové stropy. Dům má malou zahradu o ploše cca 50m2 na které je vzrostlá meruňka. Budova je vhodná pro kombinaci bydlení s podnikáním.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
22. 4. 2022
Adresa
Besednice
ID
N90120
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
395 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
267 m2
Plocha nemovitosti
317 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

NEXT REALITY GROUP a.s.

Anglická 583/11, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Rostislav Kuboušek

Rostislav Kuboušek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Besednici?

Podobné nemovitosti