Fingo banner

Prodej garáže, Ostrava, Dobrovského, 40 m2

Dobrovského, Ostrava

798 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 803 Kč /za měsíc

(v celkové kupní ceně není započteno DPH z poplatků pro RKí ceně)

Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Prodej garáže, 40 m², Ostrava, ul. Dobrovského

Prodej dvou garáží stojících na pozemcích o celkové výměře 40 m2. Jedná se o nádherný prostor s využitím i jako skladu, dílny... Nebytový prostor vznikl propojením dvou navzájem sousedních garáží. Zdařilou rekonstrukcí je vytvořena zajímavá velká místnost. Je zde možnost se napojit na elektřinu, s tím, že v současné době je elektroměr odhlášen. Osvětlení nainstalováno. Strop je vyztužen ocelovou traverzou, se zachováním podpěrného středového sloupku. Podlaha betonová opatřena nátěrem. Výborné napojení na dálnici, dobrá dostupnost je i přes MHD. Jedná se o mimořádnou ojedinělou nabídku takového prostoru ke koupi. Určitě doporučujeme osobní prohlídku s makléřem, který má současně i klíče od objektu. S prodávajícím dohodnuto, že se cena nebude navyšovat v případě více zájemců. Kdo z klientů prokáže způsob financování, potvrdí rezervaci, tomu bude prostor prodán, bez ohledu na pořadí prohlídek. V případě potřeby klienta zajistíme financování přes naše hypoteč. centrum.

Parametry nemovitosti

Cena
798 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
v celkové kupní ceně není započteno DPH z poplatků pro RKí ceně
Aktualizováno
19. 5. 2022
Adresa
Dobrovského, Ostrava
ID
799801
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
40 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
40 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Pavel Dvořák

Pavel Dvořák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Ostravě?

Podobné nemovitosti