Prodej pozemku pro bydlení, Bavoryně, 1102 m2

Bavoryně, Na Lhotkách

3 990 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 19 Kč /za měsíc

(Cena je konečná vc. všech poplatků, právního servisu a úschovy financí. Cena k jednání.)

Doporučené firmy v Bavoryni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Úklidové služby

Informace k pozemku

Toužíte po bydlení ve vlastním domě a hledáte vhodné místo nedaleko Prahy? Rádi byste bydleli v klidné lokalitě, která Vám ale zároveň zajistí veškerý komfort moderního bydlení?
Máme tu pro Vás exkluzivní nabídku stavebního pozemku o celkové rozloze 1 102 m2 v obci Bavoryně, která se nachází pár minut jízdy autem od Berouna a odkud je krásný výhled na nedaleké Brdské kopce. V těsné blízkosti pak můžete relaxovat v brdských a křivoklátských lesích.

Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu a nachází se v místě, kde již pomalu vzniká nová obytná zóna a objevují se první rodinné domky. Maximální míra zastavitelnosti pozemku je 60% a minimální velikost pozemku pro novou stavbu je 800 m2. Dle územního plánu je možné stavět dům o dvou nadzemních podlaží - přízemí a obytné podkroví, výjímečně je možné povolit tři nadzemní podlaží. Maximální výška stavby je pak stanovena na 9 metrů.

Je možné ihned začít stavět. Na hranici pozemku naleznete plyn, elektřinu a vodu. Kanalizace je ve výstavbě.

Bavoryně je malou obcí nacházející se jihozápadně od Berouna u sjezdu z dálnice D5. Nyní v obci žije celkem 367 obyvatel. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedaleké obci Zdice, které jsou čtvrtým největším městem v okrese Beroun. Naleznete tu školu, školku, banky, obchody, potraviny, restaurace, úřady, lékaře, sportovní halu a koupaliště a další. Je sem výborné vlakové a autobusové spojení z Prahy.
Vlakovou zastávku naleznete také v obci Bavoryně, která je vzdálena cca 1 km od nabízeného pozemku.

Jedná se o skvělou příležitost, jak najít místo pro klidné bydlení a zároveň nedaleko Prahy.

Pro více informací a domluvení si osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry pozemku

Cena
3 990 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je konečná vc. všech poplatků, právního servisu a úschovy financí. Cena k jednání.
Aktualizováno
18. 4. 2023
Adresa
Bavoryně, Na Lhotkách
ID
0497
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1102 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Mgr. Veronika Vágner

Mgr. Veronika Vágner

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bavoryni?

Podobné nemovitosti