Prodej chaty, Borotice - Čelina, 25 m2

Borotice, Čelina

500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 065 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Doporučené firmy v Boroticích

Podlahy

Elektrikářské práce

Informace k domu

Prodej chaty, 25 m², Borotice

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s číslem evidenčním o zastavěné ploše 17 m² v obci Čelina u Borotic nedaleko vodní nádrže Slapy. Chata stojí na pronajatém pozemku o rozloze 391 m² s platnou nájemní smlouvou. Chata má užitkovou plochu cca 25 m² a má 2 patra. Jakmile vejdeme do chatky, naskytne se nám obývací část s kuchyňským koutem a krbovými kamny, dále WC. V patře se nachází pokoj vhodný jako ložnice a balkón s křesílky.
Odpad sveden do jímky, inženýrské sítě nezavedeny. Společná studna se nachází cca 100 m od nemovitosti. Vodní nádrž Slapy cca do 5 minut autem. Základní vybavenost v obci Borotice vzdálených 5 minut autem, Nový Knín cca 10 minut, Dobříš vzdálená zhruba 18 minut autem, kde se nachází veškerá vybavenost. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Parametry domu

Cena
500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
3. 5. 2022
Adresa
Borotice, Čelina
ID
796375
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
25 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
17 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Aneta Koubíková

Aneta Koubíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Boroticích?

Podobné nemovitosti