Pronájem garáže, Brno, Přízova, 12 m2

Přízova, Brno

1 600 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

František Václavek - Gepard Finance, a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem parkovacího stání které se nachází v těsné blízkosti centra Brna na ulici Přízova. Parkovací místo se nachází ve 2.pp. novostavby bytového domu. Parkování je pohodlné s dostatkem prostoru. Vjezd na dálkové ovládání. K dispozici ihned.

Parametry nemovitosti

Cena
1 600 Kč /za měsíc
Aktualizováno
19. 5. 2022
Adresa
Přízova, Brno
ID
659456
Stavba
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
12 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní klíč Pokorný s.r.o.

Veveří 2581/102, Brno

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Brně?

Podobné nemovitosti