Prodej chaty, Úbislavice, 80 m2

Úbislavice

2 390 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 390 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Úbislavicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k domu

Chata na zajímavém, atraktivním místě, poblíž lesa, v menší osadě nad vodní nádrží Jahodnice. Zateplená chata je v udržovaném stavu, ihned plně využitelná. Jedná se o zděný objekt s prostornou podkrovní ložnicí. Přístup do obytné části chaty je z JV strany do plnohodnotné kuchyňky. Vpravo splachovací wc a koupelna. Dále do hlavní obytné místnosti ( 5x4 m) z níž vedou vnitřní schody do podkroví. Pozemek je rovinatý a osázené dřeviny poskytují maximální míru soukromí. Chata je napojena na elektřinu a na vodu z vlastní studny. Odpady svedeny do jímky. Vytápění řešeno kamny na dřevo a dotápění el. přímotopy. Sedlová střecha krytá hliníkovými šablonami. Užitná plocha obytné plochy včetně podkroví činí 80 m2. Celková výměra pozemku je 384 m2. Vhodné pro zájemce hledající pobyt blízko přírody s možností celoroční rekreace. Přístup po slušné zpevněné komunikaci.

Parametry domu

Cena
2 390 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 8. 2022
Adresa
Úbislavice
ID
082CN
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
80 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
384 m2
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Doprava
Silnice, Autobus
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 35 lidí

Prodejce

Novotný Jiří

Novotný Jiří

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Úbislavicích?

Podobné nemovitosti