Dražba chaty, Přerubenice, 50 m2

Přerubenice

649 000 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně poplatků, včetně provize)

Doporučené firmy v Přerubenicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jiří Staněk

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Formou elektronické aukce, která proběhne dne 12.7.2022 od 18 do 19 hodin (na webových stránkách okaukce.cz) nabízíme prodej chaty v obci Přerubenice s užitnou plochou 50m2 a prostornou terasou na vlastním pozemku.

Dřevěná chata s překrásným výhledem se nachází v chatové osadě v CHKO Džbán. Jedná se o patrovou stavbu, kde se v přízemí nachází kuchyňský kout, jídelní stůl, kamna a obývací pokoj včetně vstupu do místnosti s umyvadlem a WC s trativodem. Do umyvadla je možné využít dešťovou vodu, která lze uchovávat v zásobnících. V horním patře jsou dvě samostatné ložnice s krásným výhledem do okolních lesů. Je zde zavedená elektřina. K chatě také patří rozlehlá terasa s již zmíněným výhledem, pod kterou je umístěna místnost jako dílna nebo sklep.

Vedle chaty je k dispozici také ohniště s prostorem pro posezení a volný čas. Příjezdová cesta k chatě vede přímo do zdejších lesů, které jsou vhodné pro houbaření, pěší tůry, či výlety na kole. Chatová oblast je ve velmi klidném prostředí. Celkově je v oblasti 15 chat, avšak tato je nejvýš a nejvíce vzdálená od příjezdové komunikace a tím přináší větší soukromí. Pro využití možnosti koupání je zde nedaleko rybník Bucek, Červený rybník a Punčocha.

V dojezdové vzdálenosti se nachází obce Srbeč a Mšec a také Řevničov, kde naleznete nádraží, obchody s potravinami, restaurace, poštu, zdravotní středisko apod.

Parkování možné u příjezdové cesty.

Termíny pro prohlídky:
28.6.2022 v 17-18 hodin
Vždy po předchozí domluvě na tel.: 739 338 363

Vyvolávací cena: 649 000,-

Aukce proběhne 12.7.2022 od 18 do 19 hodin na aukčním portálu okaukce.cz
Pro účast v aukci je nutná registrace a složení aukční jistiny, která bude po proběhlé aukci vrácena zpět účastníkům, kteří se nestali vítězi do 48 hodin po skončení aukce.

Parametry domu

Cena
649 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize
Aktualizováno
9. 6. 2022
Adresa
Přerubenice
ID
12822034
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
50 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
50 m2
Elektřina
230V
Topení
Jiné
Telekomunikace
Satelit
Doprava
Vlak, Autobus
Sklep
Terasa
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

CENTURY 21 OK Centrum

Na Pankráci 808/20, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. Tereza Radoňová

Ing. Tereza Radoňová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky dražby chat v Přerubenicích?