Prodej restaurace, Kravaře, 320 m2

Kravaře

3 590 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 109 Kč /za měsíc

(nová cena)

Doporučené firmy v Kravařích

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní, podsklepený dům se třemi vchody ze tří stran, o velikosti zastavěné plochy 268 m2. Vhodný k podnikání i přebudování k bydlení. Doposud využíván jako stavba občanského vybavení. Přepis na rodinný dům je možný. Zajistíme.
Kanalizace, střecha, okna, topení, vodovodní přípojka a odpady jsou nové, krytina Beternit.
Vytápění je plynem a tuhými palivy. Možnost vytápění je i krbem, který je v přízemí ve vydlážděné, prostorné místnosti, která byla využívána k podnikání. Jsou zde i toalety, které byly využívány pro návštěvníky a dvě místnosti- jedna z nich byla využívána jako kuchyň.
Vrchní patro o třech prostorných obytných místnostech má tři postranní podkroví, které je možné využít k vybudování obytného prostoru.
Za domem je studna, vydlážděný prostor bez travnatého prostoru o velikosti 98 m2 vhodný k parkování, venkovní gril, dvě vedlejší stavby o velikosti 76 m2 s možností dalšího parkování, k uskladnění čehokoli, i možností vybudování podkroví v horním patře těchto prostor.

Parametry nemovitosti

Cena
3 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
nová cena
Aktualizováno
21. 6. 2022
Adresa
Kravaře
ID
73/4802
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
320 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
320 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva, Jiné
Doprava
MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Dalphen Reality

28. října 1584/281, Ostrava

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Šárka Komárová

Šárka Komárová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Kravařích?

Podobné nemovitosti