Prodej trvalého travního porostu, Křtěnov, 10059 m2

Křtěnov

2 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 914 Kč /za měsíc

(+ provize RK, včetně právního servisu)

Doporučené firmy v Křtěnově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Tomáš Veselý

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Prodej 10 059 m2 zatravněné plochy, rozprostírající se na celkem 5 parcelách. Původní stavba bez č.p., bez č.e. - "zemědělská stavba" byla odstraněna a místo je možno nově zastavět. Pozemky se dle ÚP obce nachází v zónách "S" - funkční plochy smíšené, "SV" - plochy smíšené, výrobní a "ZK" - plochy krajinné zeleně.

Parametry pozemku

Cena
2 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK, včetně právního servisu
Aktualizováno
28. 6. 2022
Adresa
Křtěnov
ID
IETB100207
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
10059 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Patricie Vojtěchovská

Patricie Vojtěchovská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje trvalých travních porostů v Křtěnově?