Pronájem rodinného domu, Olomouc, Purkrabská, 360 m2

Purkrabská, Olomouc

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK)

Doporučené firmy v Olomouci

Nábytek

Zednické práce

Informace k domu

Vážení klienti,
Nabízíme Vám výhradní pronájem nevšední charizmatické nemovitosti v samém srdci historického centra města Olomouce v těsné blízkosti Bezručových sadů a impozantního kostela Svatého Michala, ulice Purkrabská.
Jedná se původně o měšťanský dům, jehož kořeny sahají až do roku 1543, nacházející se ve velmi exponované archeologické lokalitě tak zvaného Michalského návrší.
Nemovitost je architektonicky zcela mimořádná mimo jiné i díky velkému množství zachovalých původních fragmentů, mezi kterými stojí za zmínku zejména původní sklep s gotickým založením a velmi cenná renesanční síťová klenba, situována v jídelní části domu.
Celý objekt byl ze strany stávajících majitelů nákladně kompletně zrestaurován a zrekonstruován s citlivým důrazem na zachování a obnovu původních prvků v praktické kombinaci s novými trendy, včetně privátního proskleného výtahu v domě, zajišťující komfortní logistiku v rámci celkem čtyřech podlaží, se započtením přízemí.
Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří činí 121 m2, užitná plocha domu pak velkorysých 360 m2.
Dům se pronajímá včetně stylového zařízení, je velmi vhodný pro náročnější zájemce, především ke komerčnímu využití, popř. k rezidenčnímu rodinnému bydlení v nádherné lokalitě s jedinečným GENIUS LOCI, kde na Vás na každém kroku dýchne bohatá historie naší krásné Olomouce.
Výše kauce a termín nastěhování po vzájemné domluvě.
Veškeré doplňující informace včetně nabídkové ceny a dispozičního uspořádání Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
21. 6. 2022
Adresa
Purkrabská, Olomouc
ID
351/22
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
360 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
121 m2
Podlahová plocha
360 m2
Plocha nemovitosti
121 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Terasa
Výtah

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 49 lidí

Prodejce

Daniel Maciuch

Daniel Maciuch

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Olomouci?