Prodej zemědělského objektu, Plzeň - Lhota, 2010 m2

Plzeň, Lhota

498 400 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 375 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:1.246.000 Kč)

Doporučené firmy v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Nečada

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Nábytek

Rekonstrukce

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Jedná se o stavby evidentně bývalého kravína. Na pozemku parc. č. 535 se nachází samotný kravín s kovovou skladovací halou. Na pozemku parc. č. 536 se nachází zděná stavba, dříve využívaná pro administrativu nebo možná i bydlení. Na pozemku parc. č. 537 se nachází zděná kostka se zásobníkem - zřejmě na vodu. Základy má kravín odhadem smíšené, objekt je smíšené konstrukce a stropy jsou železobetonové montované. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří eternitové šablony, plechová s nátěrem a klempířské prvky chybí. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. Skladovací hala má kovovou konstrukci. Střecha protéká, krytinu tvoří vlnitý plech. Objekty byly postaveny odhadem v roce 1970. Podlahová plocha činí dle zaměření 1290 m2. Objekt má zastaralé a poškozené zdivo, střecha je poškozena, bez oken, bez podlah, bez vybavení a rozvody v objektech chybí nebo jsou nefunkční. Objekty jsou vhodné k rekonstrukci nebo demolici. Pozemky nejsou oploceny, jsou rovinaté. Přístup k objektu je přes soukromý pozemek cizího subjektu - věcné břemeno ve prospěch majitele oceňovaného objektu není zřízeno. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry nemovitosti

Cena
498 400 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:1.246.000 Kč
Aktualizováno
23. 6. 2022
Adresa
Plzeň, Lhota
ID
7339Scc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
2010 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Státní/obecní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

S-drazby.cz

Luční 568/1, Hradec Králové

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských objektů v Plzni?

Podobné nemovitosti