Prodej rodinného domu, Nýrsko, Chodská, 350 m2

Chodská, Nýrsko

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena na vyžádání)

Doporučené firmy v Nýrsku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petra Staňková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k domu

Prodej rodinného domu, 350 m², Nýrsko, ul. Chodská

Nabízíme k prodeji rodinný dům s krásnou a prostornou zahradou. Součástí prodeje je i stodola a maštal. Dispozice domu je 4+1, plocha pozemku činí 1669 m2, zastavěná plocha domu je110 m2, zastavěná plocha stodoly je 150 m2. V domě můžeme využít další prostory, které mohou vzniknout v půdním prostoru. Cely dům je vytápěný elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, voda i kanalizace je k dispozici. Pozemek je rovinatý a celý oplocený, dříve se využívalo k hospodaření a chovu koní. Nutná rekonstrukce, ale pokud hledáte místo pro klidné rodinné bydlení, či chov zvířat, jde o velmi krásnou a klidnou lokalitu. Pro objednání Vašeho termínu na prohlídku kontaktujte makléře.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena na vyžádání
Aktualizováno
10. 5. 2023
Adresa
Chodská, Nýrsko
ID
805691
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
350 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
500 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 122 lidí

Prodejce

Veronika Tožičková

Veronika Tožičková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Nýrsku?

Podobné nemovitosti