Prodej rodinného domu, Kynšperk nad Ohří, Kamenný dvůr, 400 m2

Kamenný dvůr, Kynšperk nad Ohří

8 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 415 Kč /za měsíc

(+1% provize)

Doporučené firmy v Kynšperku nad Ohří

Informace k domu

Nabízíme objekt, který lze využít pro komerční účely, či jako vícegenerační rodinný dům v k.ú. Kamenný Dvůr u obce Kynšperk nad Ohří. Dvě patra, přízemí lze vidět na foto z vizualizace, v druhém patře další koupelna, kuchyň s obývacím pokojem,dva další pokoje a technická místnost, foto vrchu mohu zaslat. (Jen vrch má cca. 160m2)
Dům momentálně prochází kompletní rekonstrukcí, která bude dokončena 2022 a v této fázi je ještě možné přizpůsobit úpravy požadavkům případného nového majitele.
Zastavěná plocha je 184 m2, dům má obytné podkroví a je plně podsklepen.
Dům má novou střešní krytinu Blachotrapez premium, je zateplen 16cm polystyrenem, nové překlady, zateplená střecha, nové podlahy, nové rozvody sítí (elekro, voda, odpady), snížené stropy s led osvětlením a mnoho dalšího. Vytápění bude řešeno tepelným čerpadlem - podlahové topení v kombinaci s radiátory v prvním patře. Dům má vlastní vodovodní vrt, odpad bude svedený do čov a bude zde i instalovaná retenční nádrž k zalévání a na splachování WC. Dům bude tímto soběstačný a jediným nákladem bude spotřeba za el. energii.
Veškerá občanská vybavenost je v dosahu. 1km od nemovitosti je napojení na dálnici. Dojezdová vzdálenost do města Cheb je 15min (17km) a 20min (25km) do Karlových Varů.

Parametry domu

Cena
8 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+1% provize
Aktualizováno
30. 6. 2022
Adresa
Kamenný dvůr, Kynšperk nad Ohří
ID
RS308888
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
400 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
400 m2
Podlahová plocha
400 m2
Plocha nemovitosti
1100 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Jiné
Sklep
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Aleš Simet

Aleš Simet

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kynšperku nad Ohří?

Podobné nemovitosti