Prodej chaty, Litvínov, 34 m2

Litvínov

1 108 900 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 285 Kč /za měsíc

(Roční účelový poplatek ZO ČZS U nádraží je 1.662,- Kč)

Doporučené firmy v Litvínově

Okna a dveře

Úklidové služby

Rekonstrukce

Informace k domu

Exkluzivní nabídka pěkně udržované zahrady s výměrou 368 m2 v OV, nacházející se v zahrádkářské osadě U nádraží. Celá zahrádkářská osada je oplocená pod uzamčením.
Na zahradě je postavena podsklepená zděná chatka s verandou a s podkrovím pro příležitostné spaní. V chatě je starší kuchynská linka s lednicí, kamna na vytápění, elektrický vařič, stůl se židlemi, sedačka. Střecha z plechových šablon, nikde nezatéká. Do chaty je přivedena pitná voda. Další menší stavba vedle chatky je rozdělena na dvě části: vpravo je malá dílna s úložným místem pro ukládání náčiní a nářadí, v levé části je sprchový kout a WC. Všechny vstupní dveře jsou zabezpečeny mřížovím.
Přístup do chatky je vydlážděn, včetně verandy.
Dále je zde skleník, houpačka, z boku chatky přístřešek na dřevo. Užitková voda je bezplatně, je zde několik výstupů pro rozstřikovače k zalévání zahrady. Voda je sezónní, pitná je měřena vodoměrem, užitková se neplatí. Roční poplatek svazu zahrádkářů činí 1662,- Kč. Do chatky je přivedena elektřina. ( podružný elektroměr je při vstupu na zahradu).
Kromě vzrostlých tůjí a okrasných keřů zde rostou plodící jabloně, třešně,rybíz a lesní jahůdky. Za chatkou je možné využívat i část pozemku, kde je ohniště a kompost. Vedou sem zadní vrátka. Pro velmi klidnou lokalitu vřele doporučuji. Zavolejte makléře nabídky a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Parametry domu

Cena
1 108 900 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Roční účelový poplatek ZO ČZS U nádraží je 1.662,- Kč
Aktualizováno
30. 7. 2022
Adresa
Litvínov
ID
185-NP02070
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
34 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
34 m2
Plocha nemovitosti
402 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Trativod
Voda
Místní zdroj
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Mgr. Jana Soudková

Mgr. Jana Soudková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Litvínově?

Podobné nemovitosti