Prodej obchodního prostoru, Bransouze, 4266 m2

Bransouze

3 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 18 110 Kč /za měsíc

(BEZ provize (v textu na konci propagace))

Doporučené firmy v Bransouzích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

MGR. MICHAL OŠMERA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Zakázka č. 2022003
Nabízím k prodeji zemědělský objekt, bývalý areál rybích sádek, v obci Bransouze (okr. Třebíč, Vysočina). Areál má rozlohu 4.266 m2. Na pozemku se nachází sedm nádrží různých velikostí s přírodními břehy, skladovací prostory a technická, jednopatrová budova o ploše 78 m2 s číslem popisným (nové krovy, nová střecha, budova je suchá, zaizolovaná, rozvody elektřiny v mědi, vytápění kamny na tuhá paliva, solární panel), kterou je možno využít pro ubytování správce či zaměstnanců areálu. Užitná plocha budovy činí 145 m2, Dále jsou k dispozici nové přístřešky pro další skladování materiálu, popřípadě pro parkování automobilů. Pozemky jsou dle územního plánu určeny pro zemědělskou výrobu.
Sádky byly napouštěny ze sousedního rybníka, patřícího Lesům ČR. Rybník je napouštěn z přilehlých studničních vrtů a potoků, v současnosti prochází rekonstrukcí (včetně odbahnění, rekonstrukce hráze a přepadu), která bude trvat do června 2023. Rybník je možné získat do pronájmu a po pěti letech bude nabídnut k odkupu.

Inženýrské sítě:
elektřina: 230V + 400V + fotovoltaika
pitná voda: z nedaleké studny (není přivedena na pozemek), obecní vodovod vede podél pozemku (možnost napojení)
odpad: chemické WC
plyn: NE
příjezdová cesta: asfalt + zpevněný povrch

Třída energetické náročnosti G, nedodán štítek EN.

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Cena uvedena BEZ provize (provize +5 % z ceny nemovitosti). Provize obsahuje: kompletní právní servis, advokátní úschovu, administrativu spojenou s katastrem nemovitostí, kolek pro katastr, přepis médií a předávací protokol, NEPLATÍTE DPH z provize.

Financování zajištěno.

Parametry nemovitosti

Cena
3 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
BEZ provize (v textu na konci propagace)
Aktualizováno
14. 8. 2022
Adresa
Bransouze
ID
4
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
4266 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Zpevněná, Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Studna
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Jiří Pokorný

Jiří Pokorný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Bransouzích?

Podobné nemovitosti