Pronájem rodinného domu, Svojšice, 316 m2

Svojšice

20 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Svojšicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jana Adamírová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Nábytek

Informace k domu

Exkluzivně nabízíme k pronájmu patrový rodinný dům v obci Svojšice. Nemovitost o velikosti 3+1 s pozemkem (805 m2). Obec Svojšice leží v Pardubickém kraji, v krásné rovinaté a mírně zvlněné krajině, nachází se cca. 6 km od města Heřmanův Městec a asi 13 km od města Přelouč. Po vstupu do hlavní nemovitosti jsem na středně velké verandě. Rovně z verandy vcházíte na zahradu. Vpravo z verandy je chodba. Z chodby vpravo jsou schody do prvního patra. V prvním patře se nachází pokoj a půda. Z chodby vlevo jsou dveře do kuchyně, která je průchozí do obývacího pokoje. Druhé dveře vlevo slouží jako vstup do obývacího pokoje. Rovně z chodby je pokoj. Za druhými dveřmi vpravo jsou schody do sklepa. Za třetími dveřmi vpravo je koupelna. V koupelně se nachází kotel na plyn a bojler. Dům je napojen na el.energii, plyn a vodovod . Na zahradě je kolna a udírna. Při podpisu smlouvy nájemce uhradí kauci ve výši 40 000,-Kč, nájem na první měsíc a zálohu na vodné a stočné na první měsíc ve výši 1 000,- Kč. Energie si nájemce přihlásí na sebe.

Parametry domu

Cena
20 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
18. 7. 2022
Adresa
Svojšice
ID
0168
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
316 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
192 m2
Plocha nemovitosti
805 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Septik, Jímka
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Ing. Martin Novák

Ing. Martin Novák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Svojšicích?

Podobné nemovitosti