Pronájem rodinného domu, České Budějovice, Třebotovice, 280 m2

Třebotovice, České Budějovice

Doporučené firmy v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Petr Shýbal

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Pronájem RD, 2 bytové jednotky, zahrada 3.300 m2, Třebotovice u Č. Budějovic

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu rodinný dům nedaleko Českých Budějovic obec Třebotovice. Nemovitost má dvě bytové jednotky a technické podlaží rovněž s možností obývání nebo kanceláře. 1.NP - kotelna, sklad, komora, koupelna s WC, kuchyně, obytná místnost. 2.NP - prostorná bytová jednotka 3+1 (cca. 90 m2). Podkroví - bytová jednotka 2+1 (cca. 60 m2). Každé nadzemní podlaží vlastní koupelna a WC. Dům je částečně zařízený nábytkem. Více možností vytápění - plyn. kotel, kotel na tuhá paliva, lokální tuhá paliva. Na dům přímo navazuje zahrada o ploše 3.300 m2. Možnost využití garáže. Více info v RK. Pronájem rodinného domu České Budějovice, stav je uveden jako velmi dobrý, osobní vlastnictví, z celkového počtu 3 podlaží, o ploše 280 m2, pozemek o velikosti 3418 m2, se zastavěnou plochou 118 m2, více toho najdete určitě zde, Rodinné domy České Budějovice, je vybaven či je k dispozici sklep, garáž, zařízeno částečně nábytkem, ve vybavení také naleznete internet.

Parametry domu

Cena
Aktualizováno
12. 8. 2022
Adresa
Třebotovice, České Budějovice
ID
001821
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
280 m2
Druh objektu
Samostatný
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
118 m2
Plocha nemovitosti
3418 m2
Plocha nebytových prostor
80 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 152 lidí

Prodejce

Miroslav Koura

Miroslav Koura

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Českých Budějovicích?

Podobné nemovitosti