Prodej pozemku pro bydlení, Třebařov, 4397 m2

Třebařov

1 983 135 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 9 451 Kč /za měsíc

(Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.)

Doporučené firmy v Třebařově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zbyněk Pavloň

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4.397 m², určený územním plánem k výstavbě rodinného domu venkovského typu, který se nachází v klidné části obce Třebařov, nedaleko města Moravská Třebová. Příjezd k pozemku je po obecní zpevněné asfaltové komunikaci. Inženýrské sítě voda, elektřina, kanalizace a plyn se nachází na pozemku nebo u hranice pozemku. Pozemek je vhodný pro klienty preferující klidnou lokalitu. Občanská vybavenost obce – škola, školka, obchod, restaurace. Financování koupě pozemku Vám zdarma a výhodně zajistíme dle individuálních potřeb a možností klienta. Kompletní informace Vám rádi sdělíme při prohlídce nemovitosti.

Parametry pozemku

Cena
1 983 135 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Aktualizováno
20. 7. 2022
Adresa
Třebařov
ID
N2460
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
4397 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 11 lidí

Prodejce

Otakar Svozil

Otakar Svozil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Třebařově?

Podobné nemovitosti