Prodej obchodního prostoru, Karviná, Karola Śliwky, 620 m2

Karola Śliwky, Karviná

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Karviné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt na frekventovaném místě v centru Karviné. Objekt se nachází na hlavní pěší trase mezi náměstím a OC Prior. V objektu se na úrovni 1. nadzemního podlaží nachází obchodní jednotka o ploše 297 m2 (včetně 1. PP) užívaná nájemcem jako prodejna textilu, v ostatních čtyřech podlažích se nachází jednotky určené k využití jako kancelářské prostory. Jednotky jsou přístupné přes vnitřní schodiště a výtah. Druhé nadzemní podlaží disponuje plochou 141 m2 a je užíváno společností Realitní kancelář STING. Třetí nadzemní podlaží má k dispozici 104 m2 kancelářské plochy a je využíváno jako pobočka společnosti a učebna. V posledním podlaží o výměře 77 m2 se nacházejí kancelářské prostor. Na každném podlaží je k dispozici sociální zázemí s úklidovou komorou. Objekt je vytápěn čtyřmi plynovými kotli, které dovolují provádět rozpad nákladů na jednotlivá podlaží. 150 m od budovy se nachází dostatek parkovacích míst ve vlastnictví města Karviná. K objektu je vypracována prostorová pasportizace.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 7. 2022
Adresa
Karola Śliwky, Karviná
ID
124194
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
620 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
475 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Michal Orliv

Michal Orliv

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Karviné?

Podobné nemovitosti