Pronájem rodinného domu, Ostrava - Svinov, Stratilova, 200 m2

Stratilova, Svinov

35 000 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby (cca 6000,- pro 7 osob), kauce 2x nájem, provize 1x nájem + DPH)

Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tereza Helštýnová

V naší firmě TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se již mnoho let specializujeme také na úvěry pro fyzické osoby. Zastáváme zásady vstřícného a profesionálního jednání s klienty, kterým nabízíme tu nejlepší variantu financování vybranou z nabídek všech bank dle aktuální situace. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a zcela jistě společně nalezneme tu nejvýhodnější variantu právě pro Vás.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Hledáte velký dům v Porubě či ve Svinově s dosahem veškerých služeb?

Dům s atypickou dispozicí, který nabídne 7 místností, 2 kuchyně, 3 koupelny, saunu a garáž vás přivítá na pomezí Ostravy Poruby a Svinova na ulici Stratilova.

Dům se nachází v naprosto strategickém místě. Do Lidlu to máte 2 minuty, do Tesca 4 minuty a do Kauflandu 5 minut. V dosahu je vše - obchody, sportoviště, krytý bazén, zdravotní služby, školy, školky, proste vše, na co si vzpomenete.

Dům je naprosto ideální pro velkou rodinu, se kterou se můžete každý večer setkávat u rodinného krbu - a to doslova. Krb je hlavni dominantou obývacího pokoje, který je propojen s jídelní částí a kuchyni. Z obývacího pokoje můžete vstoupit do prosklené a slunné zimní zahrady (je situována na JV), na které můžete chytat sluneční paprsky během zimních dnů.

Dům je celý podsklepený a nabízí prostor k vytvoření např. domácího wellness - disponuje saunou, koupelnou s wc a v samostatném pokoji máte možnost vytvořit si třeba domácí posilovnu nebo relaxační místnost s lehátky.

V domě najdete také kamerový systém, trezor, bránu pro vjezd i garážová vrata na elektrický pohon.

Dům je zcela obyvatelný bez jakýchkoliv oprav, ale pokud byste se pustili do rekonstrukce, stojí za zmínku možnost propojeni kuchyně s venkovní letní kuchyní, ve které je přivedena elektřina i voda.

Jestli vás dům zaujal, podívejte se na virtuální prohlídku a půdorysy, a pokud vám sedí i dispozice, nic nebrání tomu se domluvit na osobní prohlídku domu.

Ráda vás domem provedu.

Budu se těšit.

Vaše makléřka
Tereza Cónová

Parametry domu

Cena
35 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
+ služby (cca 6000,- pro 7 osob), kauce 2x nájem, provize 1x nájem + DPH
Aktualizováno
25. 7. 2022
Adresa
Stratilova, Svinov
ID
11120/2918
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
115 m2
Podlahová plocha
200 m2
Plocha nemovitosti
439 m2
Plocha zahrady
289 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Garáž
Sklep
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Tereza Cónová

Tereza Cónová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Ostravě?