Prodej chaty, Zdounky - Cvrčovice, 631 m2

Zdounky, Cvrčovice

430 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 049 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Doporučené firmy v Zdounkách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Mudrák

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k domu

Prodej chaty, 631 m², Zdounky

Nabízíme prodej dřevěné chaty s pevnými betonovými základy v malebném prostředí Milovice u Cvrčovic o celkové ploše 631 m2. Chata se nachází v oploceném objektu, kde jsou další 2. chaty jiných vlastníků. Uvnitř chaty jsou 2. místnosti s kamínky na vytápění a venkovní terasou, kde je pěkný výhled na lesy v Chřibech. Na zahradě 618 m2 se nachází ovocné stromy s dřevěnou kůlnou na dřevo. Příjezd k chatě je po obecní komunikaci, se vstupen k příjezdové bráně. Chata je bez elektřiny a vody, suché WC. Obecní vodní pumpa ve vzdálenosti cca. 400 m a lesní studánka cca. 1 km. V okolí lze provádět jízdu na kole, jízdu na koni, nebo výlety po okolí v Chřibských lesích, v ubytovacím zařízení a restauraci na ranči v Milovicích, který je na na okraji obce. Chata je bez evidenčního čísla.

Parametry domu

Cena
430 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
27. 7. 2022
Adresa
Zdounky, Cvrčovice
ID
791757
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
631 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
13 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Karel Donát

Karel Donát

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Zdounkách?