Pronájem garáže, Dalovice, Botanická, 95 m2

Botanická, Dalovice

20 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bez DPH)

Doporučené firmy v Dalovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Společnost Marent Reality si Vám dovoluje nabídnout k pronájmu nově zrekonstruovaný objekt nacházející se v moderním, renovovaném areálu Office park Dalovice v Karlových Varech. Nabízený objekt o výměře 95 m2 je uvnitř rozdělen na dvě části. 1.část má rozměr 10,75 x 4,80 m a 2.část má rozměr 4,25 x 4,25 m. Výška: 3,80 m. Rozměr vrat: 3,00 x 3,00 m. Ideální místo pro zřízení opravárenské dílny, čištění interiérů vozidel, skladu či drobné výroby. Uvnitř objektu se nachází kompletní rozvody elektřiny vč. osvětlení a také voda. Možnost také vytápění.
Stejně jako v celém areálu jsou i přilehlé plochy tohoto objektu zpevněné (nově položený asfaltový povrch), způsobilé pro pohyb manipulační techniky a kamionů. Možnost využití také venkovních ploch pro parkování a skladování. Nabízený objekt je situován uvnitř oploceného areálu, který se na noc uzavírá. V areálu se nachází také kamerový systém.
K objektu si lze také pronajmout kancelářské prostory, které se nacházejí v přilehlé administrativní budově. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.
Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i jiné průmyslové objekty
a administrativní prostory k pronájmu. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

Parametry nemovitosti

Cena
20 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
bez DPH
Aktualizováno
28. 7. 2022
Adresa
Botanická, Dalovice
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
95 m2
Typ objektu
Přízemní
Elektřina
230V
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Bc. Roman Štěrba, DiS.

Bc. Roman Štěrba, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Dalovicích?

Podobné nemovitosti