Prodej - jiné, Praha, 70 m2

Praha, Záběhlice

1 120 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 338 Kč /za měsíc

(Tržní odhad:2.240.000 Kč)

Doporučené firmy v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tomáš Dobrovolný

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Nábytek

Rekonstrukce

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Dům obsahuje 18 bytových jednotek a 1 nebytovou jednotku. Oceňovaná jednotka - (jiný nebytový prostor) se nachází v podzemním podlaží (suterén).Celková podlahová plocha 70,0 m2. Dispozice jednotky (dle Prohlášení vlastníka budovy): 2x sklad (16,6 m2 a 17,8 m2),chodba (7,8 m2), úklidový prostor (9,6 m2), 6x sklep (18,2 m2),Vybavení (dle Prohlášení vlastníka budovy): 2x vodovodní baterie, umyvadlo, výlevka. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Parametry nemovitosti

Cena
1 120 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Tržní odhad:2.240.000 Kč
Aktualizováno
4. 8. 2022
Adresa
Praha, Záběhlice
ID
7477Sxc
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
70 m2
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Státní/obecní
Podlahová plocha
70 m2
Plocha nemovitosti
70 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

linka S-drazby.cz

linka S-drazby.cz

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Praze?

Podobné nemovitosti