Pronájem garáže, Ostrava, 20 m2

Ostrava

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tereza Helštýnová

V naší firmě TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se již mnoho let specializujeme také na úvěry pro fyzické osoby. Zastáváme zásady vstřícného a profesionálního jednání s klienty, kterým nabízíme tu nejlepší variantu financování vybranou z nabídek všech bank dle aktuální situace. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a zcela jistě společně nalezneme tu nejvýhodnější variantu právě pro Vás.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Pronájem garáže, 20 m², ul. Závodní, Ostrava

Nabízíme k pronájmu garáž ve velmi dobré lokalitě na ul. Závodní v Ostravě - Vítkovicích .Garáž je po rekonstrukci a je v ní funkční elektřina (230V i 400V) s novými rozvody elektřiny a novým digitálním podružným elektroměrem. V případě zájmu je nutno složit nájem / měsíc + měsíční zálohy na elektřinu + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + administrativní poplatek.

Parametry nemovitosti

Cena
2 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Ostrava
ID
809945
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Bc. Pavlína Vlčková

Bc. Pavlína Vlčková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Ostravě?

Podobné nemovitosti