Prodej chaty, Hradec Králové - Slatina, Zahrádkářská osada Slatina, 29 m2

Zahrádkářská osada Slatina, Hradec Králové

1 750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 340 Kč /za měsíc

(včetně právních služeb a služeb RK)

Doporučené firmy v Hradci Králové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Prodej zděné chaty 2+kk (na vlastním pozemku) v zahrádkářské osadě Slatina u Hradce Králové ; užitná plocha 29 m², z + sklep 12 m², zastavěná plocha 17 m² + kůlna na nářadí, dřevěný sklad, letní sprchový kout, zastřešená pergola, chemické WC na pozemku u chaty, pozemek 402 m². Dispozice: 1. PP podsklepeno (12 m2), přízemí – zádveří, obytná místnost s kuchyňským koutem , podkroví – ložnice. Topení krbem v obytné místnosti – lokální na TP. IS: elektro. 230 V, užitková voda. Na chatu navazuje zastřešené posezení. V osadě jsou k dispozici společné prostory (kulturní místnost). Na pozemku okrasné keře a udržovaná zahrada. Areál osady je oplocen s vjezdem z hlavní komunikace. Pěkné, klidné místo vhodné k rekreaci, nedaleko od lesa a rekreační oblasti Stříbrný rybník. Výborná občanská dostupnost (MHD cca 200 m).

Parametry domu

Cena
1 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právních služeb a služeb RK
Aktualizováno
17. 4. 2023
Adresa
Zahrádkářská osada Slatina, Hradec Králové
ID
N02930
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
29 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
17 m2
Plocha nemovitosti
402 m2
Elektřina
230V
Voda
Studna
Sklep
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo FORTUNAE, s.r.o.

FORTUNAE, s.r.o.

Eliščino nábřeží 842, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 86 lidí

Prodejce

Jakub Janiš

Jakub Janiš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti