Pronájem garáže, Vršní, 18 m2

Vršní, Praha 8

2 490 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(služby jsou v ceně stání)

Doporučené firmy

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamil Knotek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem parkovacího stání (18 m²) v -2 patře novostavby, ulice Vršní, pouze 2 minuty od domu. K stání se vjíždí automatickým výtahem (rozměry vjezdu: šířka 2,415 m, výška 2,143 m). Služby jsou již v nájmu za stání. Majitel nabízí dlouhodobý stabilní pronájem, na rok s možností prodlužování. Majitel zde má dvě stání na pornájem. V okolí je maximální občanská vybavenost, MHD / tramvaj, metro – C Kobylisy pouze 2 minuty od domu. Velmi doporučuji všem, kteří hledají bezpečné stání stáním přímo u metra C – Kobylisy. Ev. číslo: 640581.

Parametry nemovitosti

Cena
2 490 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
služby jsou v ceně stání
Aktualizováno
19. 9. 2022
Adresa
Vršní, Praha 8
ID
641195
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
18 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
133 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Ing. Jiří Doskočil

Ing. Jiří Doskočil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží?