Prodej garáže, Praha - Bubeneč, Rooseveltova, 29 m2

Rooseveltova, Praha - Bubeneč, Praha 6

2 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 961 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Praze 6

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamil Knotek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej garáže v ulici Rooseveltova na Praze 6 v oblasti modrých zón. Garáž s technickým zázemím pro jedno auto a například dva motocykly nebo skladovacím prostorem. Jedná se o garáž ve vnitro-bloku, ohraničené plotem. Garáž je po kompletní rekonstrukci s přívodem elektřiny a vody. Betonová stěrka, nová elektrická vrata Trido.

Parametry nemovitosti

Cena
2 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 9. 2022
Adresa
Rooseveltova, Praha - Bubeneč, Praha 6
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
29 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Václav Milec ml.

Václav Milec ml.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Praze 6?

Podobné nemovitosti