Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Plzeň - Skvrňany, 156 m2

Plzeň, Skvrňany

12 370 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Nábytek

Rekonstrukce

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Podnájem skladu, 156 m², Plzeň, ul. Borská

Nabízíme k podnájmu sklad v Plzni ul. Borská v areálu Biggest Recykláč o celkové výměře 156 m². Sklad je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 220/380 W. Možnost podnájmu manipulační plochy před skladem 50,-Kč/m². Cena podnájmu je 12.370 ,- Kč včetně poplatků za ostrahu + energie které činí cca 5.000,- Kč + kauce ve výší jednoho nájmu. Odměna RK je 12.370,- Kč + 21% DPH.
Doporučujeme prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
12 370 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 9. 2022
Adresa
Plzeň, Skvrňany
ID
813678
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
156 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Patrik Plzák

Patrik Plzák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Plzni?