Fingo banner

Prodej bytu 2+kk, Olomouc - Nová Ulice, Třída Jiřího Pelikána, 48 m2

Třída Jiřího Pelikána, Nová Ulice

4 620 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 22 018 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Olomouci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Denisa Fidlerová - Luxury finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Byty Na Šibeníku - II.etapa
Projekt navazuje na úspěšnou první etapu.
Dachi prodejce developer Vám v II. etapě úspěšného projektu Byty Na Šibeníku nabízí v bytovém domě F2 ke koupi byt 2+kk (107) o výměře 47,90m s terasou 19,70m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Využijte možnosti zajímavých nabídkových cen v rámci zahajovací fáze projektu. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra. Doporučujeme si domluvit schůzku s realitním poradcem projektu. Možnost prohlídky ve vzorovém bytě. Vysoký standard s možností výběru odstínu.
Předpokládaný začátek výstavby je první čtvrtletí roku 2023. Do svého nového domova se můžete stěhovat v zimě roku 2025.

Parametry bytu

Cena
4 620 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 10. 2022
Adresa
Třída Jiřího Pelikána, Nová Ulice
ID
IBbt11416
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
68 m2
Patro
2.
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
48 m2
Plocha nemovitosti
48 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Garáž
Terasa
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 87 lidí

Prodejce

Ilona Rikl

Ilona Rikl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Olomouci?

Podobné nemovitosti