Prodej bytu 4+1, Cheb, Cechovní, 253 m2

Cechovní, Cheb

3 290 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 679 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Doporučené firmy v Chebu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Informace k bytu

Prodej bytu 4+1, 253 m², Cheb, ul. Cechovní

Nabízíme k prodeji prostor bývalé restaurace pro vybudování zajímavého bytu o velikosti 4+1 v historické části města Cheb. Dům se nachází téměř na náměstí a zároveň 250 m od Chebského hradu. K dispozici jsou velké prostory v přízemí do ulice a dva krásné prostory v patře do dvora s balkonem. V prostorném klenutém sklepení je samostatný bar a posezení pro velké množství lidí. Současné sociální zařízení lze lehce upravit na plnohodnotné koupelny. V zadní části domu velký balkon a v přízemní druhý vchod, který lze využívat jako sklad, nebo garáž s vjezdem ze dvora. Vytápění je řešeno plynovými kotly. V místě jsou veškeré inženýrské sítě, vodovod, kanalizace, plyn a elektřina. Město Cheb je oblíbeným vyhledávaným turistickým cílem. Dominantou města je hrad a historické náměstí. Malebné centrum města je památkovou rezervací. V nabízeném prostoru lze po úpravách a nové kolaudaci vytvořit dle vlastních představ krásný atypický byt. Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Parametry bytu

Cena
3 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
23. 5. 2023
Adresa
Cechovní, Cheb
ID
815326
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
253 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 179 lidí

Prodejce

Vladimír Růžička

Vladimír Růžička

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+1 v Chebu?

Podobné nemovitosti