Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Bělá, 2423 m2

Bělá

2 660 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 677 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Bělé

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Hledáte-li to pravé místo k bydlení, určitě mi dáte za pravdu, že najít ten pravý pozemek pro stavbu rodinného domu, není jednoduchý úkol, a proto jsem rád, že vám mohu představit tuto novinku.

Jedná se o mírně svažitý stavební pozemek v obci Bělá o celkové výměře 2423 m2. Pozemek je umístěn na konci obce ve směru na Chuchelnou a na hranici pozemku jsou k dispozici sítě jako elektřina, voda a plyn. Přístup na pozemek je z celoročně udržované obecní cesty.

Proč bydlet v Bělé ? Bělá je krásná obec, nacházející se 30 minut od Ostravy nebo Opavy. V obci je k dispozici mateřská škola i základní škola do 4.třídy, nechybí ani kostel, fotbalové hřiště, dětské hřiště a nachází se zde krásný hřebčín s ubytováním, Rothschildův dvůr.

Pokud vás nabídka zaujala, tak neváhejte kontaktovat makléře a domluvte si prohlídku

Parametry pozemku

Cena
2 660 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 11. 2022
Adresa
Bělá
ID
2053
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
2423 m2
Elektřina
230V
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Adam Martinák

Adam Martinák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bělé?

Podobné nemovitosti