Prodej pozemku pro bydlení, Nejdek, Chodovská, 5006 m2

Chodovská, Nejdek

4 040 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 19 253 Kč /za měsíc

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)

Doporučené firmy v Nejdku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 5006 m², Nejdek, ul. Chodovská

Zajímavá investiční příležitost nově v Nejdku. Pozemek o celkové rozloze 5006 m² se nachází v klidné okrajové části města. V uzemním plánu pozemek patří mezi plochy určené k bydlení v rodinných domech - městského a příměstského charakteru. Minimální rozloha jedné parcely po případném dělení musí činit 800 m². Koeficient zastavění území stavbami je maximálně 0,25. Elektřina v blízkém dosahu. Vodu nutno řešit vlastní studnou. Odpady ČOV případně se nabízí možnost napojení na kanalizační síť, která je cca 150m od hranice pozemku. Veškerá občanská vybavenost v blízkém dosahu. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte pro více informací a termín prohlídky kontaktovat makléře. S případným financováním Vám poradí a pomůže náš finanční specialista.

Parametry pozemku

Cena
4 040 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
24. 4. 2023
Adresa
Chodovská, Nejdek
ID
815792
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
5006 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Miroslav Škurla

Miroslav Škurla

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Nejdku?

Podobné nemovitosti