Fingo banner

Prodej chaty, Letovice - Podolí, 23 m2

Letovice, Podolí

2 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 437 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Letovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízíme Vám k prodeji krásnou udržovanou oplocenou zahradu o celkové ploše 3291 m2 se zděným zahradním domkem, nacházející se na samém okraji obce Podolí u Letovic, 6 km od vodní nádrže Křetínka.
Zahradní domek má zastavěnou plochu 23 m2, má evidenční číslo, je do něj zavedena elektřina, vytápění krbovými kamny. Vedle domku je vlastní studna, na kraji pozemku je přípojka na obecní vodovod. Ideální místo pro rekreaci v soukromí, stranou od civilizace. A pro vyznavače alternativního životního stylu. Rekreovat se zde můžete v bazénu s filtrovanou vodou, posedět ve stínu pergoly u zahradního krbu anebo využít udírnu. Zahrada je rovinatá, osázená ovocnými stromy různého stáří: jabloně, hrušky, třešně, ryngle, vinná réva. V části zahrady je zmolina, vhodná pro vybudování sklípku nebo pěstování hospodářských zvířat - terén vhodný například pro kozí minifarmu. Roste kolem ní větší množství dřevin palivového typu.

Pozemek sestává ze 4 parcel. Územní plán zahrnuje prodávané parcely do kategorie RR - rekreace rodinná, povoluje zde rekreační stavby max. 1 NP o zastavěné ploše max. 50m2.
Vzdálenost obce od Brna je 43 km, Boskovice 7 km, Letovice 4 km.
Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je tento pozemek vhodný pro váš záměr.

S financováním rádi pomůžeme.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Parametry domu

Cena
2 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 1. 2023
Adresa
Letovice, Podolí
ID
V1367BL021
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
23 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
3291 m2
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Výtah
Parkování
Bazén

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 113 lidí

Prodejce

Hana Klementová, MBA

Hana Klementová, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Letovicích?

Podobné nemovitosti