Fingo banner

Prodej pozemku, Písečné, 11272 m2

Písečné

499 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 378 Kč /za měsíc

(Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. )

Doporučené firmy v Písečném

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 11 272 m2 v Modleticích, které jsou částí obce Písečné, v okrese Jindřichův Hradec. Modletice leží na pravé straně údolí Moravské Dyje, které je součástí Mutenského hřbetu v jižní části Brtnické vrchoviny. Dle katastru nemovitostí je pozemek evidován jako ostatní plocha. Pozemek leží v krajině polí a luk mezi Písečné a Modletice. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Modletice jsou i názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry pozemku

Cena
499 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Aktualizováno
10. 11. 2022
Adresa
Písečné
ID
4132
Plocha nemovitosti
11272 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Veronika Kůrková

Veronika Kůrková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků v Písečném?

Top nabídky

Podobné nemovitosti