Fingo banner

Prodej chaty, Opava - Jaktař, 22 m2

Opava, Jaktař

1 390 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 624 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Opavě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Informace k domu

Nabízíme Vám ke koupi chatu v zahrádkářské osadě na Svaté Anně v Opavě. Nově postavená chata stojí na vlastním oploceném pozemku o výměře 423 m2 (neplatíte žádný nájem městu) a je celoročně přístupná. Chata má dřevěnou konstrukci, OSB desky, je zateplená izolační vatou, sádrokarton, plastová okna a dveře. Je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, spací prostor je umístěn v horní části chaty. Je zde zavedená elektřina a pitná voda (na zimu se zastavuje). Na chatu navazuje menší technická místnost na uskladnění nářadí. Do konce prosince 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,99 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Parametry domu

Cena
1 390 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 12. 2022
Adresa
Opava, Jaktař
ID
125555
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
22 m2
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
22 m2
Plocha nemovitosti
423 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Opavě?

Podobné nemovitosti