Pronájem garáže, Žatec, Třebízského, 324 m2

Třebízského, Žatec

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Žatci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme pronájem garáže v podměstí Žatce. Objekt tvoří soubor garáží, přičemž vstup zajišťují výsuvná vrata na čip. Jedná se o klasickou garáž pro jedno auto. K dispozici elektřina. Cena 2.000,- Kč/měsíc. Majitel požaduje nájemné i na měsíc dopředu. Záloha 2.000,- za čip k vratům. Provize 2.000,- Kč za zprostředkování realitní kanceláři. Pro více informací volejte makléři.

Parametry nemovitosti

Cena
2 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
10. 12. 2022
Adresa
Třebízského, Žatec
ID
6679
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
324 m2
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
324 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Monika Jeřábková

Monika Jeřábková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Žatci (okr. Louny)?

Podobné nemovitosti