Prodej obchodního prostoru, Kraslice, Dukelská, 760 m2

Dukelská, Kraslice

5 550 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 26 450 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Kraslicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

V exklusivním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout k prodeji komerční objekt (760m2) s pozemkem (215m2) v obci Kraslice, ul. Dukelská. Jedná se o 2 nepodsklepené patrové objekty situované u hlavní silnice v obci Kraslice. Užitná plocha prvního objektu činí cca 360 m2 a druhého objektu cca 400m2. Celková plocha pozemku je 675 m2.
V přízemí prvního objektu se nachází velká prostorná místnost s kuchyní, samostatná místnost, sprchový kout a WC. V 1. NP se nachází chodba, ze které se vchází do 4 místností, kuchyně a WC. Tento objekt je zateplen. Druhý objekt tvoří veliký otevřený prostor a dvě menší místnosti. Po schodech se jde do patra na velkou otevřenou půdu. V objektu možno parkovat. Jsou zde umývárny a WC. Oba objekty mají vlastní vstupy a jsou spojeny chodbou.
Vytápění obou domů je řešeno centrálně - plynovým kotlem, ohřev vody je zajištěn el. bojlerem, voda a kanalizace jsou veřejné. Objekty možno využívat ke komerčním účelům jako je obchod. sklad, drobná výroba, dílny (servisy) nebo zázemí firmy, která upotřebí velké prostory k podnikání.
Komerční objekt je situován na lukrativním místě, nedaleko hlavní silnice ca. 10 km od hranic s Německem.
Koupi objektu lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám pomůžeme zprostředkovat.

Parametry nemovitosti

Cena
5 550 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 5. 2023
Adresa
Dukelská, Kraslice
ID
AS01/2023
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
760 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
760 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Ústřední plynové
Garáž
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Aleš Simet

Aleš Simet

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Kraslicích?

Podobné nemovitosti