Fingo banner

Prodej chaty, Hradec Králové, Na Pískách, 346 m2

Na Pískách, Hradec Králové - Třebeš

1 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 242 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Hradci Králové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízíme k prodeji zahradní chatku situovanou na příjemném velmi klidném místě v zahrádkářské kolonii Na Pískách v Třebši. Chatka má zastavěnou plochu 16 m2. V chatce se nachází jedna obytná místnost, krytá veranda a skládek se samostatným vstupem. Chatka je v osobním vlastnictví, stavební pozemek je v pronajatý od města (nájemné činí 96 Kč/rok). Majitel chatky má k dispozici k užívání zahradu o výměře 330 m2, která je svazem rovněž pronajata od města (nájemní činí 1 Kč/m2/rok). Do chatky je zavedena elektřina (cenově výhodně podružné měření) a na zahradě je k dispozici voda ze studny. Příjezd přímo k zahradě bez problémů. Hypotékou lze financovat pouze při zástavě jiné nemovitosti. Doporučujeme osobní prohlídku. Volné po zaplacení.

Parametry domu

Cena
1 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 1. 2023
Adresa
Na Pískách, Hradec Králové - Třebeš
ID
000365
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
346 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
346 m2
Plocha nemovitosti
346 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

freenest

Veverkova 1343/1,, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Ing. Miroslav Halamka

Ing. Miroslav Halamka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti